خرید امسال عید از فروشگاه شمع ماهو
026-32540154

دوره آموزش شمع سازی

زیر نظر آموزشگاه فنی حرفه ای

در گذشته شمع سازی، صرفا به جهت بحث روشنایی اهمیت داشت و شمع به راحتی در خانه ها یافت می‌ شد. اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، کاربرد شمع تغییر پیدا کرد و از وسیله‌ ای برای روشنایی، به وسیله‌ای برای تزیینات، زیبایی، بیان احساسات، کسب درآمد و همچنین یک هدیه فراموش نشدنی تبدیل شد.

شمع سازی از جمله هنرهایی است که طرفداران بسیاری دارد. شاید شما هم جزو آن دسته افرادی باشید که علاقه زیادی به شمع سازی دارید اما موانعی سبب شده از پرداختن به آن منصرف شده باشید. مثلا:

من حتی نمی دانم پلارافین چیست؟ از کجا تهیه می شود؟ دیگر چه ابزارهایی را باید تهیه کنم؟ شمع دوجداره که بسیار پرطرفدار است به چه طریق ساخته می شود؟

مفتخریم که اعلام کنیم در دوره مقدماتی شمع سازی همه چیز از پایه آموزش داده خواهد شد و به روشی بسیار ساده می توانید این کار را در خانه انجام دهید.

هزینه های دوره به چه صورت است؟

صرف هزینه برای این دوره به منزله یک سرمایه گذاری کوتاه مدت خواهد بود که اگر به دنبال کسب و کار و درآمدزایی از شمع سازی باشید، پس از اتمام آموزش و یادگیری کامل، به سرعت هزینه پرداخت شده، برای آموزش شمع سازی از طریق سود بدست آمده از فروش شمع‌، بازخواهد گشت. همچنین لازم به ذکر است که هزینه ی دوره با توجه به افزایش قیمت‌ های امروز، در زمره آموزش ‌های ارزان قرار دارد.

شمع های دست ساز، هدیه ای جذاب

شمع های دست ساز، علاوه بر ایجاد فضای آرامش بخش می تواند هدیه ای با ارزش برای افرادی باشد که می خواهید خوشحالشان کنید. معمولا شمع همیشه به خوبی مورد استقبال قرار می‌گیرد و به دلیل طیف وسیع رنگ، عطر و شکل شمع‌ها، معمولا می‌تواند هر سلیقه‌ ای را راضی نگه دارد.

چه فضایی برای شروع کار لازم است؟

برای تولید شمع، نیاز به فضای خیلی بزرگی ندارید! حتی احتیاج به کارگاه هم ندارید. شما می توانید از منزل و یا اتاق خودتان با وسایل ساده شروع کنید.

مدت زمان دوره آموزشی

دوره مقدماتی آموزش شمع سازی طی 13 جلسه 3 ساعته برگزار می شود که در طی این مدت شما متریال شناسی را خواهید گذراند؛ با این تفکیک که چه متریال هایی نیاز دارید، چند نوع قالب وجود دارد، رنگ و فیتیله را چگونه تهیه و استفاده کنید.

پس از یادگیری اصطلاحات و اصول اولیه شمع سازی در مرحله بعد قالب ریزی اصولی، هواگیری، دکوپاژ شمع و نحوه کار با ترانسفر بر روی شمع را خواهید آموخت.

دوره مقدماتی آموزش شمع سازی زیر نظر آموزشگاه های فنی حرفه ای برگزار و در پایان دوره مدرک فنی و حرفه ای به هنرجو اعطا می شود.

سرفصل های دوره به شرح زیر می باشد:

شمع گل خشک، دوجداره، فانوسی، شمع قهوه و شمع یخی آشنا خواهید شد که هر کدام می تواند درهای جدیدی از خلاقیت را بر روی شما باز بنماید.

در پایان هر آنچه توسط هنرجویان عزیز ساخته شود هنر دست خودشان و متعلق به خودشان می باشد و می توانند به عنوان اولین تجربه کاری و نمونه کار از آن ها استفاده کنند.

برای ثبت نام در کلاس های دوره متوسطه آموزش شمع سازی در منزل و دریافت مدرک فنی حرفه ای با شماره 09399681808 تماس حاصل فرمائید.

اولین

ورکشاپ آموزش شمع سازی

سبد خرید
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من