خرید امسال عید از فروشگاه شمع ماهو
026-32540154

دوره پیشرفته آموزش شمع سازی و شمع کوبیسم

زیر نظر آموزشگاه فنی حرفه ای

چرا شمع سازی را فرا بگیرم؟

شمع به دلیل دارا بودن‌ عناصر چهارگانه، انرژی مثبت به محیط القا می کند. علاوه‌ بر آن شمع های کوبیسم سبب زیبایی فضا، علی‌ الخصوص سفره ها در مراسم های مختلف می شوند.

پس از مشاهده دوره پیشرفته آموزش شمع سازی و یادگیری نحوه ساخت شمع، به راحتی و به صورت کاملا تخصصی وارد بازار کار این شغل پردرآمد شوید. خبر خوبِ دیگر این است که بازار کار شمع سازی هنوز اشباع نشده و نزدیک به 5 میلیارد شمع روزانه در ایران تولید و به فروش می‌رسد.

هدف از برگزاری این دوره این است، به علاقه مندان رشته شمع سازی کمک کنیم تکنیک ها و نکات ریز شمع سازی را با کمترین هزینه یاد بگیرند. با استفاده از نکات گفته شده در این دوره می‌ توانید شمع های تخصصی دست ساز خودتان را بسازید. با توجه به سوالات بسیاری که در زمینه ساخت شمع در ذهن هنرجویان ایجاد شده، تیم ماهو کندل تصمیم به تولید این دوره گرفت تا اطلاعات تخصصی تر به صورت یکجا و با زبانی بسیار ساده به همراه نکات ریز و کاربردی در اختیار تمامی هنرجویان قرار بگیرد.

مدت زمان دوره

انواع مختلفی شمع وجود دارد که می‌توانید درست کنید، اما در دوره ی پیشرفته آموزش شمع سازی بیش از 36 ساعت آموزش تخصصی خواهیم داشت که در طی 18 جلسه و هفته ای دو جلسه برگزار می شود.

با خرید دوره آموزش شمع سازی به چه مهارت هایی دست پیدا می کنم؟

در این دوره می آموزید متریال های تخصصی این فیلد کاری چه چیزهایی هستند، نحوه اصولی فیتیله گذاری و هواگیری شمع های کوبیسم به چه شکل انجام می شود و مونتاژ و پرداخت بر روی شمع های استوانه ای، مکعبی و هرمی شکل چگونه است.

12 طرح اصلی در این دوره شمع سازی آموزش داده می شود که شامل: مرمری، مجستیک، چشم نظر، سوشی، خورشیدی، گلیمی، مینیاتوری، پلنگی، هفت رنگ، طرح چوب، پرواز چکاوک ها و زبرا می باشد.

کلیه متریال ها در این دوره آموزشی پیشرفته شمع سازی دراختیار هنرجو قرار خواهد گرفت که تمرین و رفع اشکال بعد از آموزش هر طرح توسط خود هنرآموزان صورت خواهد گرفت و تمام طرح و شمع های ساخته شده توسط هنرجویان متعلق به خودشان می باشد.

برای ثبت نام در کلاس های دوره متوسطه آموزش شمع سازی در منزل و دریافت مدرک فنی حرفه ای با شماره 09399681808 تماس حاصل فرمائید.

تصاویر ورکشاپ

تخصصی شمع کوبیسم هنرکده ماهو

سبد خرید
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من