خرید امسال عید از فروشگاه شمع ماهو
026-32540154

دوره متوسطه آموزش شمع سازی ​

زیر نظر آموزشگاه فنی حرفه ای

طبق باور برخی، امروزه با وجود انواع و اقسام وسایل نورپردازی، دیگر چه نیازی به شمع هست؟! جالب است بدانید که این ابزار قدیمی امروزه از پرکاربردترین وسایل تزیینی در مراسم‌های مختلف و شب‌ نشینی ‌های عاشقانه تبدیل شده است.

این دوره برای علاقه مندان به اجرای کارهای هنری در منزل، آمـوزش های قدم به قدم ساخت شمع های تزیینی را ارائه می دهد. با فراگیری این دوره علاوه بر گسترش یافتن توانایی های شما در ساخت شمع، می توانید از اوقات فراغت خود در منزل بهترین استفاده را ببرید. حس آرامشی که در هنگام ساخت شمع دریافت می ‌کنید تا مدت‌ها در روحیه شما تأثیر خواهد گذاشت.

نقش شمع در دکوراسیون خانه

از جمله اکسسوری هایی که جلوه ای خاص به منزل می دهد شمع است. به وسیله انواع شمع های شیک و خاص می توانید حس و حالی خاص و متفاوت در دکوراسیون بخش های مختلف منزل ایجاد نمایید. بنابراین تمام افرادِ علاقمند به دیزاین و کارهای هنری می توانند در این فیلد کاری مشغول به کار شوند.

کسب درآمد به وسیله شمع سازی در منزل 

ساخت شمع خانگی هزینه بسیار محدودی دارد، اما قطعا کیفیت آن بسیار ارزشمندتر خواهد بود. کسب درآمد از این روش بسیار آسان است و شاید حتی بیشتر از ۲ ساعت هم طول ‌نکشد. اما مطمئن خواهید بود که در آن مواد سمی و پارافین های ضعیف بکار نرفته است و یک شمع با کیفیت از جهتِ نحوه سوختن خواهید داشت.

این دوره نیز همانند دوره ی مقدماتی آموزش شمع سازی، زیر نظر آموزشگاه های فنی حرفه ای و همراه با اعطا مدرک فنی حرفه ای خواهد بود.

دوره مورد نظر طی  نزدیک به 40 ساعت به صورت 13 جلسه سه ساعته برگزار خواهد شد و شما با روش ساخت شمعِ خرده شیشه، ژله ای، شمع گرانیت پودر و اکلیلی همچنین شمع موم زنبور عسل آشنا خواهید شد.

در پایان، هر آنچه توسط هنرجویان عزیز ساخته شود هنر دست خودشان و متعلق به خودشان می باشد و می توانند به عنوان اولین تجربه کاری و نمونه کار از آن ها استفاده کنند.

برای ثبت نام در کلاس های دوره متوسطه آموزش شمع سازی در منزل و دریافت مدرک فنی حرفه ای با شماره 09399681808 تماس حاصل فرمائید.

هنرجوهای

دوره مقدماتی و متوسطه ( فنی حرفه ای )

سبد خرید
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من